רכש

חטיבת הסחר של שמן תעשיות בע"מ מהווה פלטפרומה לוגיסטית מקצועית ומנוסה לרכישה והובלה ימית של גרעינים, מוצרי מספוא ושמנים צמחיים לישראל.
תחום הרכש הינו אחד מתחומי הפעילות החשובים ביותר של חטיבת הסחר. תחום רחב זה משתרע על פני ארצות וחוצה יבשות ובתוכו טמון ידע וניסיון רב בשנים שמביא לשינוע מאות אלפי טונות של חומרי גלם איכותיים לכאן – לישראל.

חטיבת הסחר של שמן תעשיות בע"מ משנעת גרעינים ומוצרי מספוא בכמויות מסחריות של למעלה משלוש מאות אלף טון בשנה, וביחד עם שותף אסטרטגי בים התיכון המזרחי החטיבה מגיעה לשינוע של שבע מאות אלף טון בשנה בקירוב. אנו רוכשים גרעינים, שמנים צמחיים ומוצרי מספוא מ- 4 קצוות תבל: ארצות הברית, ברזיל, ארגנטינה, פרגוואי, מערב אירופה, רוסיה, אוקראינה ומדינות הים השחור. אנו מחוייבים ופועלים לפי תנאי הסחר הבינלאומיים: FOSFA ו- GAFTA ולפי חוזי חכירה להובלה ימית.

חטיבת הסחר של שמן תעשיות רכשה ידע רב בתחומי בקרת האיכות לחומרי הגלם מארצות המקור. ידע זה נצבר עם הניסיון רב השנים והתמקצעות החטיבה בתחומי רכש, יבוא ולוגיסטיקה בצוברים. מערכות הרכש שלנו עומדות בקשר ישיר עם מגדלים וקואופרטיבים בארצות המקור. מערך תקשורת זה מהווה יתרון ברור באבטחת האיכות של חומרי גלם ובייעול תפוקות המפעלים בד בבד עם ידע ממקור ראשון של התפתחות הגידולים והמגמות בענף. לחטיבה פלטפורמה לוגיסטית אדירה בהובלה ימית של צוברים בתדירות, ביעילות וגמישות ללא מתחרים בהיקפיה בארץ.

כל החומרים עוברים בדיקות איכות עוד טרם יציאתם למשלוח. כלל המאמצים שלנו מופנים לכיוון אחד – איכות ללא פשרות. לכן אבטחת האיכות ובקרת החומרים הינם מאפיינים בולטים וברורים כטביעת אצבע של החטיבה והחברה.